بهترین مهارت قرن 21

نویسنده: هادی اکبری

تاریخ انتشار: 1399-6-24

بازدید: 92

بهترین مهارت قرن 21

زندگی فوق العاده پیچیده تر از گذشته شده و با پیچیده تر شدن این زندگی و دنیا من فکر می کنم که رمز موفقیت دیگر صرفاً یادگیری زبان ، فیزیک ، کامپیوتر ، مکانیک و مدرک گرفتن نسیت بلکه مهمترین مهارت ها، مهارت های انسانی است که البته مهم ترین آنها را می خواهیم با شما مرور کنیم، که همان جذاب شدن است.

 

اگر شما با عزیزانتان رابطه خوبی نداشته باشید بعید است که کامپیوتر و فیزیک به فریادتان برسد. اگر با همکار یا فرزندتان یا حتی همسرتان به مشکل بخورید قطعاً مهارت هایی که گفتم برای شما مناسب نخواهند بود.  فرض کنید که در یک رابطه ضعیف و ناسالم اعتماد به نفس شما از بین رفته باشد در این حالت فکر نمی‌کنم که چیزی به جز مهارت های ارتباطی بتواند به شما کمک کند. پس حواسمان باشد که اگر دنیا پیچیده شده ،اگر که ارتباطات پیچیده شده ،فقط و فقط مهارت های ارتباطی ما است که به فریادمان می رسد و می تواند ما را نجات دهد.

 

 

اما اگر که جذاب باشیم چه چیزی به دست می آوریم؟

 اگر ما یک سری اصول را رعایت بکنیم و تبدیل به انسان جذاب‌تری بشویم اتفاقات فوق العاده ای برای ما می‌افتد :

 اولین  این اتفاقات این است که می توانیم دیگران را تحت تاثیر قرار بدهیم و به واسطه آن به اهدافی که داریم برسیم ، و این هدف ها میتواند استخدام شدن در اداره ای باشد یا مثلاً قبولی در یک آزمون استخدامی باشد یا مراسم خواستگاری باشد یا سخنی برای دیگران باشد یا حرف زدن عادی با همکار یا دوست شما باشد.

دومین اتفاق دوست داشته شدن است که باعث میشود که رابطه صمیمی تری با دیگران برقرار بکنیم و به واسطه این صمیمیت می‌توانیم احساس بهتری را در درون خود تجربه کنیم. وقتی که شما این تکنیک‌ها را رعایت می کنید دیگران تمایل بیشتری برای دیدار شما خواهند داشت و دوست دارند شما را مجدداً ببینند و در روابط کاری و تجاری توسعه فوق العاده ای خواهید داشت یعنی با آدمهای بهتر و بیشتری در ارتباط خواهید بود وروی آنها نفوذ و اعتبار بیشتری به دست خواهید آورد و می توانید حرفتان را خیلی جاها به کرسی بنشانید.

اگر که در حوزه کاری خاص و یا مثلاً یک فروشنده هستید، فروش فوق العاده بهتری خواهید داشت، فروش بیشتری خواهید داشت و به واسطه این اصول ها موفقیت و پیشرفت شما سریع تر خواهد بود، زندگی بسیار شاد تری خواهید داشت و بسیاری از دستاوردهای دیگری که به واسطه قدرت جذاب بودن به دست می آید.

 با اثرگذاری روی مردم حس خوبی به دست خواهید آورد واین بر روی اعتماد به نفس شما بسیار تاثیر داره و همه این اتفاقات منجر به درآمد بیشتر و پیشرفت و موفقیت شما خواهد شد. پس اگر یک نگاه کلی بکنیم می بینید که یکی از سودآورترین مهارت ها و یک ابزار فوق العاده برای شاد زیستن همین مهارت‌ ارتباطی جذاب بودن است پس باید  خوشحال باشیم که می خواهیم این مهارت ها را یاد بگیریم.

 اما دوستان من، ما در ارتباطات با موجودی به نام انسان مواجه هستیم پس اتدا باید حسابی این موجود را بشناسیم ، از جمله  مغزانسان، خطاهای شناختی اش و البته احساسات و عواطف را چرا که می دانید بسیاری از رفتارهای انسان مبتنی بر احساسات و تقریبا غریزی و ناخودآگاه است و در نتیجه ما  باید انسان را بهتر  بشناسیم تا اینکه بتوانیم رفتار مناسبی متناسب با این شناخت به دست بیاریم.

در وبینار رایگان چطور جذاب و دوست داشتنی باشم بصورت مفصل و علمی به این موضوعات پرداختیم:

این محصول به مدت محدودی رایگان است پس فرصت رو از دست ندین و همین الان ثبت نام خودتون روتکمیل بفرمایید

نظرات کاربران

  • نظرات شرکت کنندگان در این درس
  • ارسال دیدگاه

شما برای اینکه بتوانید پیغامی ارسال کنید میبایست حساب کاربری خود شوید

و درصورتی که هنوز عضو نیستید میتوانید کنید.

آخرین مقالات