همه شغل های خوب اینجا هستند

خانه>همه مقالات>همه شغل های خوب اینجا هستند

همه شغل های خوب اینجا هستند

نویسنده: هادی اکبری

تاریخ انتشار: 1399-9-5

بازدید: 170

همه شغل های خوب اینجا هستند

شبکه سازی یعنی رابطه با کسانی که حاضرند در زمانی که ما نیاز داریم ,منابع خودرا مثل زمان ,انرژی ,اعتبار ,پول ,دانش , تجربه و... با ما به اشتراک بگذارند.  به این اتفاق می‌گوییم شبکه سازی یعنی آدم هایی که با من در ارتباط هستند زمانی که من نیاز دارم بتونم ازشون استفاده کنم.

 

 جالب این جا است که:

کمتر از ۴۰ درصد فرصت های شغلی با آگهی استخدامی اطلاع رسانی می شوند

اکثر آدما دنبال سایت ها و آژانس های بازاریابی برای اینکه شغل به دست بیاورند , با شبکه‌سازی بهترین شغل ها جابجا می شوند اصلا آگهی نمیشوند ۴۵ درصد شغل های جدید و خوب با شبکه سازی به دست میاد, ۲۵ درصد با استفاده از سایت های اینترنتی ۱۱درصد از طریق دفاتر کاریابی و سایر موارد هم ۱۹ درصد به نظر من وزن این ۴۵ درصد خیلی زیاده چون شغل های مهم این جا به جا می شوند.

هر کسی به معرف بیشتر اعتماد میکنه تا به رزومه, آدم مطمئن تو رو معرفی کنه خیلی مهمتر از رزومه هست اصلا  کارفرما شاید رزومه شما را نبیند بنابراین هرچه ارتباط درست و مناسب بیشتر بشود فرصت رشد شما , ارتقای شما ,کسب جایگاه های بهتر و بالاتر برای شما به وجود می آید بنابراین نشون میده بازار کار و پنهانی این میان است که شما از آن غافلید اگر شما به این بازار کار پنهان مسلط بشید اتفاقات خوبی می‌افتد.

نکته مهم؛ معرف با پارتی فرق میکند پارتی حرفش را تحمیل می‌کند وقتی هم میره تو جایگاهی نداری پارتی از این جایگاه رفته و دیگه حرفش خریدار نداره شما سقوط می‌کنی به جایگاه قبلی و سربار اون قسمت واون پستی که دارید میشید تو قطعاً سقوط می کنی دیدید از این آدم ها که پارتیشون رفته و بلافاصله خودشون هم سقوط کردن؟

نظرات کاربران

  • نظرات شرکت کنندگان در این درس
  • ارسال دیدگاه

شما برای اینکه بتوانید پیغامی ارسال کنید میبایست حساب کاربری خود شوید

و درصورتی که هنوز عضو نیستید میتوانید کنید.

آخرین مقالات